414 MODELLTÅG MED TILLBEHÖR

418a_8dcde1d45f4f65d_med.jpeg
  • 418a_8dcde1d45f4f65d_sm.jpeg
  • 418b_8dcde1d5c90e3b9_sm.jpeg
  • 418c_8dcde1d5d4378a5_sm.jpeg
  • 418d_8dcde1d5dd2b694_sm.jpeg
  • 418e_8dcde1d5e561ca9_sm.jpeg
  • 418f_8dcde1d5ee15ada_sm.jpeg

Fleischmann,mm

  • Skick:Bruksslitage, finns defekter och skador

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK