36 BORDSLAMPA, EFTER LA ROCHERE. GLAS

485a_8dce4764be34f9d_med.jpeg
  • 485a_8dce4764be34f9d_sm.jpeg
  • 485b_8dce476585688f6_sm.jpeg
  • 485c_8dce47658ea1b46_sm.jpeg
  • 485d_8dce4765966431d_sm.jpeg

Troligtvis 1990/2000-tal

  • Skick:Bruksslitage, ej funktionstestad
  • Storlek:Höjd ca 45cm

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK