36 BORDSLAMPA, EFTER LA ROCHERE. GLAS
Troligtvis 1990/2000-tal
- Skick:Bruksslitage, ej funktionstestad
- Storlek:Höjd ca 45cm
Köparprovision (inkl. moms) | 20% |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |