183 SMYCKESET. VAN DELL. SILVER

632a_8dce9374468db98_med.jpeg
  • 632a_8dce9374468db98_sm.jpeg
  • 632b_8dce9378c0d61ac_sm.jpeg
  • 632c_8dce9378c98bcf8_sm.jpeg
  • 632d_8dce9378d41c532_sm.jpeg
  • 632e_8dce9378dc58049_sm.jpeg
  • 632f_8dce9378e2ed3ff_sm.jpeg

Halsband och 2st örhängen. Svart onyx. 1950-tal

  • Skick:Mindre bruksslitage

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK