72 LEKSAKSBIL "TRIUMPH" BANDAI JAPAN

949a_8dcf7f148cd15ad_med.jpeg
  • 949a_8dcf7f148cd15ad_sm.jpeg
  • 949b_8dcf7f15615f7a4_sm.jpeg
  • 949c_8dcf7f156c674fe_sm.jpeg
  • 949d_8dcf7f157265f3a_sm.jpeg

Plåt. Troligtvis 60/70-tal. Slaggar och reglage med skador se bilder

  • Skick:Bruksslitage, ej funktionstestad

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK