72 LEKSAKSBIL "TRIUMPH" BANDAI JAPAN
Plåt. Troligtvis 60/70-tal. Slaggar och reglage med skador se bilder
- Skick:Bruksslitage, ej funktionstestad
Köparprovision (inkl. moms) | 20% |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |