50 PLÅTBRICKA OCH BURK "GRÖN ANNA" RÖRSTRAND

927a_8dcf7354411fdc9_med.jpeg
  • 927a_8dcf7354411fdc9_sm.jpeg
  • 927b_8dcf7354cebdcde_sm.jpeg
  • 927c_8dcf7354d5d93e8_sm.jpeg
  • 927d_8dcf7354e0c2774_sm.jpeg

Bricka 50,5 x 35,5, burk Höjd 14, diameter 19cm

  • Skick:Bruksslitage, repor och märken

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK