50 PLÅTBRICKA OCH BURK "GRÖN ANNA" RÖRSTRAND
Bricka 50,5 x 35,5, burk Höjd 14, diameter 19cm
- Skick:Bruksslitage, repor och märken
Köparprovision (inkl. moms) | 20% |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |