17 TRÄFIGURER. 12ST

894a_8dcf41e28db65af_med.jpeg
  • 894a_8dcf41e28db65af_sm.jpeg
  • 894b_8dcf41e34a817e0_sm.jpeg
  • 894c_8dcf41e3534d230_sm.jpeg
  • 894d_8dcf41e35cb46f2_sm.jpeg
  • 894e_8dcf41e364b2ce1_sm.jpeg

Några med skador, några osignerade.

  • Storlek:Höjd 11cm-19cm

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK