SLAGAUKTION 2024-11-12
- Diverse och kuriosaRensa filter
108
2 st TRÄLJUSSTAKAR
Slutpris100 SEK
118
STOR TRÄDGÅRDSURNA MED PIEDESTAL. GJUTJÄRN
Slutpris3 800 SEK
156
LJUSLYKTA PENTIK
SlutprisInga bud
175
2 kandelabrar i nysilver H:43cm
Slutpris650 SEK
176
Jardineer i nysilver L:43cm
Slutpris450 SEK
177
Bricka i metall/porslin 44x28cm
Slutpris125 SEK
178
Bokmärken 1940-50tal
Slutpris125 SEK
179
Förgylld bricka "Scandia Guld" i förp.
Slutpris100 SEK
187
LP 35 st, Kasettband 16 st, Singlar 13 st
Slutpris100 SEK
189
LJUSLÅDA ALLMOGE 1840/1786
Slutpris350 SEK
195
BURK "Pepparkakor" Sandviken
Slutpris150 SEK
198
Gamla sedlar
Slutpris100 SEK
199
Svenska Kopparmynt 17-1800 tal
Slutpris1 000 SEK
200
2 ljusstakar i metall "Georg Jensen Danmark"
Slutpris400 SEK
205
Träfigur "Sameflicka" sign.TL H:8,5cm
Slutpris175 SEK
206
2 st TRÄLÅDOR MED TRYCK
Slutpris150 SEK
207
SKOLSPARBÖSSA
Slutpris100 SEK
212
FOTORAM I TRÄ
Slutpris100 SEK
215
FICKURSSTÄLL
Slutpris150 SEK
216
FÅGEL i gips
Slutpris350 SEK
219
Träkåsa sign.HE L:25cm
Slutpris100 SEK
235
CD-SKIVOR OCH KASSETTER "DANSBAND"
Slutpris100 SEK
237
GOLVLJUSSTAKAR I SMIDE
Slutpris100 SEK
238
ÄLGHORN
Slutpris550 SEK
240
PLÅTBURKAR. 14ST. BLAND ANNAT 4ST ULRICA HYDMAN-VALLIEN
Slutpris175 SEK
241
JULDEKORATIONER
Slutpris300 SEK
245
JULDEKORATIONER
SlutprisInga bud
250
2 belysningar,eldställ
Slutpris175 SEK
254
2 st FAT +ASKAR +SLEV i nysilver
SlutprisInga bud
271
TÅRTSPADE. TÅRTGAFFLAR. LJUSSTAKAR. KAFFESKEDAR
Slutpris175 SEK
274
4st figuriner H:16-26cm
Slutpris350 SEK
275
Bestick "Nils Johan" 31 delar
Slutpris125 SEK
284
3st byster i trä H:9-20cm
SlutprisInga bud
286
Bestick i nysilver o cobra telefon
Slutpris100 SEK
287
2 vaser + skål H:13-20cm
Slutpris100 SEK
294
Vinyl LP-skivor "Elvis Presley"
Slutpris500 SEK
300
vinyl LP 32st "Rock"
Slutpris150 SEK
309
5 st FIGURER "Mexico"
Slutpris100 SEK
310
GLÖDLAMPOR
Slutpris225 SEK
311
JULSAKER
Slutpris150 SEK
313
FÖNSTERBURK "Cloetta"
Slutpris650 SEK
314
PLÅTBURKAR
Slutpris100 SEK
315
MÄRKEN, MAJBLOMMOR m m
SlutprisInga bud
325
KOMMUNIKATIONSKARTA ÖVER SVERIGE. 1940-TAL
SlutprisInga bud
329
KIKARE. LUXUN 25-75X70
Slutpris650 SEK
333
Mynt, Koppar-järn o nickel ca.25kg
Slutpris700 SEK
338
KORGAR
Slutpris150 SEK
349
Verktygslåda i målat trä
Slutpris300 SEK