34 HERIBERTO COGOLLO. LITOGRAFIER. ORAMADE

1325a_8dd07aed9cd3550_med.jpeg
  • 1325a_8dd07aed9cd3550_sm.jpeg
  • 1325b_8dd07aee39708c9_sm.jpeg
  • 1325c_8dd07aee416650a_sm.jpeg

Signerade och numrerade 69/100 och 91/100. Bildyta ca 48,5x38 och 45x31

  • Skick:Bruksslitage

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK