2 JOEL STEIN. ORAMAD LITOGRAFI.
Signerad och numrerad 1/45
- Skick:Bruksslitage, något gulnad
- Storlek:Bladmått ca 51x68
Köparprovision (inkl. moms) | 20% |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |
Signerad och numrerad 1/45