16 RADIOGRAMMOFON. TYP U 1364

1307a_8dd04b3350867a9_med.jpeg
  • 1307a_8dd04b3350867a9_sm.jpeg
  • 1307b_8dd04b33f1c52a6_sm.jpeg
  • 1307c_8dd04b33f897d9b_sm.jpeg
  • 1307d_8dd04b33ffaf96e_sm.jpeg
  • 1307e_8dd04b34068b555_sm.jpeg

Fanerad, ej provad, finns repor och märken

  • Storlek:Höjd 74cm, längd 91cm, bredd 35cm

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK