13 SORGSMYCKEN. BROSCHER OCH HALSBAND MED ÖRHÄNGEN.
Silver, andra metaller och stenar. 2st broscher stämplade Kristiania
- Skick:Bruksslitage
- Storlek:Broscher diameter ca 3-4,5cm
Köparprovision (inkl. moms) | 20% |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |