9 TV-SPEL "ALEX" 1970-TAL

1300a_8dd0496ce24a20c_med.jpeg
  • 1300a_8dd0496ce24a20c_sm.jpeg
  • 1300b_8dd0496d90dd55b_sm.jpeg
  • 1300c_8dd0496d9982ff3_sm.jpeg
  • 1300d_8dd0496da4bda68_sm.jpeg

Se bilder för skick, ej provad, batteridriven, extra kontroller

  • Skick:Bruksslitage

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK