55 CHARLES SJÖHOLM

56a_8dcd706d01dc30e_med.jpeg
  • 56a_8dcd706d01dc30e_sm.jpeg
  • 56b_8dcd706da9588f1_sm.jpeg
  • 56c_8dcd706db2f9e13_sm.jpeg

Litografi, signerad och numrerad 200/290

  • Skick:Bruksslitage
  • Storlek:ca 45x61

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK