55 CHARLES SJÖHOLM
Litografi, signerad och numrerad 200/290
- Skick:Bruksslitage
- Storlek:ca 45x61
Köparprovision (inkl. moms) | 20% |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |