SLAGAUKTION 2024-10-01
- TavlorRensa filter
1
LARS NORRMAN
Slutpris1 300 SEK
39
SKOLPLANSCHER, "ÅNGAN" "VATTENTURBIN"
Slutpris350 SEK
53
OTTO LINDBERG
Slutpris125 SEK
55
CHARLES SJÖHOLM
Slutpris100 SEK
90
LITOGRAFI LARS NORMAN 164/360
Slutpris1 500 SEK
91
YNGVE NILSSON -93, Oljemålning på duk
SlutprisInga bud
96
2 tryck
SlutprisInga bud
97
3st målningar
Slutpris100 SEK
166
Tryck "Sandvikens Jernverk 1897"
Slutpris250 SEK
202
HAMPE SVANBERG. AKVARELL 43x34
SlutprisInga bud
203
HAMPE SVANBERG. OLJA PÅ PANNÅ. 25x33
SlutprisInga bud
363
HAMPE SVANBERG. PANNÅ
SlutprisInga bud
364
HAMPE SVANBERG. OLJA PÅ DUK
SlutprisInga bud
418
TRYCK. AMERICAN CREW. ELVIS
Slutpris150 SEK
430
AGNE SÖDERBERG -47
Slutpris750 SEK