84 SKÅP
Björkfaner, 1950-tal
- Skick:Bruksslitage, fanerskador
- Storlek:Höjd 126cm, bredd 107cm, djup 45cm.
Köparprovision (inkl. moms) | 20% |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |
Björkfaner, 1950-tal