SLAGAUKTION 2024-10-01
- MöblerRensa filter
4
SOFFBORD. CARL MALMSTEN.
Slutpris700 SEK
5
SÄNGBORD. 1940/50 TAL
Slutpris200 SEK
20
KARMSTOLAR. 2ST
Slutpris350 SEK
24
SOFFBORD MED KAKELPLATTOR
Slutpris300 SEK
25
HÄNGSKÅP. ALLMOGE
Slutpris600 SEK
28
SLAGBORD
Slutpris225 SEK
29
ARNE JACOBSEN. STOL. 7:AN
Slutpris850 SEK
33
2st stilstolar med bord
Slutpris100 SEK
34
6st stolar "Vilmar" IKEA
Slutpris100 SEK
36
Duschpall i kartong ETAC SWIFT
Slutpris400 SEK
45
ETIENNEBORD
Slutpris150 SEK
73
PIEDESTAL
Slutpris200 SEK
77
Barngungstol med rep.behov
Slutpris225 SEK
79
Diskställ+stol
Slutpris175 SEK
81
Klaffbord
Slutpris200 SEK
84
SKÅP
Slutpris100 SEK
85
BOKHYLLA/HYLLSYTEM "PRYDNO"
Slutpris850 SEK
86
FÅTÖLJ
SlutprisInga bud
92
Trädgårdssoffa L:167cm
Slutpris1 000 SEK
105
Trädgårdsmöbel i trä o metall
Slutpris1 100 SEK
132
Linneskåp med spegel i dörren
Slutpris1 100 SEK
135
Fanerad stilbyrå med stenskiva
Slutpris450 SEK
137
Slutpris550 SEK
140
Stol
Slutpris100 SEK
150
TIDNINGSBORD med råglasskiva
Slutpris100 SEK
160
Sideboard "Ulferts"?
Slutpris1 100 SEK
161
Sidebord Ikea?
Slutpris800 SEK
176
Hylla
SlutprisInga bud
177
2 st KARMFÅTÖLJER
Slutpris100 SEK
201
KÖKSPALL
SlutprisInga bud
205
ROTTINGFÅTÖLJER. 3ST
Slutpris450 SEK
206
BORD MED LÅDA.
Slutpris175 SEK
207
SATSBORD. 3-DELAR
Slutpris150 SEK
208
BAROCKSTOL MED RENOVERINGAR
SlutprisInga bud
217
SIDOBORD teak med metallben
Slutpris400 SEK
223
KORGMÖBEL
Slutpris125 SEK
224
STILSKÅP MED STENSKIVA
Slutpris750 SEK
225
LIFT-UP FÅTÖLJ MED FOTPALL. COMFORT OF NORWAY
Slutpris175 SEK
226
KUBBSTOL
Slutpris100 SEK
231
Gungstol Nässjö
Slutpris350 SEK
232
Etiennebord
Slutpris175 SEK
234
Pinnsoffa "Florida"
Slutpris2 500 SEK
239
SOLSÄNG. 1970-TAL. IHOPFÄLLBAR
Slutpris250 SEK
248
KARMSTOL. BRA BOHAG. 1950-TAL
Slutpris250 SEK
251
SOFFBORD.
Slutpris225 SEK
253
PALL
Slutpris250 SEK
259
HERRBETJÄNT. FR ITALY
Slutpris175 SEK
264
String-delar
Slutpris450 SEK