SLAGAUKTION 2024-10-01
- BelysningarRensa filter
2
TAKARMATUR
Slutpris250 SEK
17
VÄGG/BORDSLAMPA Helena Tynell
Slutpris600 SEK
21
GOLVLAMPA
Slutpris450 SEK
23
2 st ELLJUSSTAKAR
Slutpris350 SEK
27
VÄGGBELYSNING
Slutpris125 SEK
30
BORDSFOTOGENLAMPA
SlutprisInga bud
35
Golvlampa H:150cm
Slutpris200 SEK
94
Industribelysning "Triplex" för väggmontage
Slutpris7 000 SEK
99
Bordslampa i malm
Slutpris100 SEK
101
Bordslampa "Granat"
Slutpris225 SEK
133
Takarmatur 5-armad
Slutpris100 SEK
141
Takarmatur med prismor
Slutpris125 SEK
152
FÖNSTERLAMPA Helena Tynell
Slutpris175 SEK
181
LJUSKRONA i glas och metall
SlutprisInga bud
189
BORDSLAMPA i glas, inklusive skärm
Slutpris550 SEK
249
TAKARMATUR. INDUSTRIMODELL
Slutpris100 SEK
281
FÖNSTERLAMPOR 2 st
SlutprisInga bud
283
TAKARMATUR i glas och metall
SlutprisInga bud
289
3st arbetslampor
Slutpris100 SEK
349
TAKARMATUR i koppar Markslöjd
Slutpris250 SEK
353
BORDSLAMPA, OIVA TOIKKA,
Slutpris450 SEK
354
BORDSLAMPA I BRONS, 1930-tal
Slutpris3 200 SEK
393
TAKARMATUR i metall
Slutpris225 SEK
394
BORDSLAMPA i gammal stil
Slutpris100 SEK
395
TAKARMATUR i glas och tyg
Slutpris125 SEK
404
BELYSNING glas och metall
Slutpris200 SEK
413
TAKARMATUR. FAGERHULT
Slutpris125 SEK
417
TAKARMATUR.
Slutpris300 SEK
421
HÄNGFOTOGENLAMPA MED SKADOR
Slutpris100 SEK
434
Takampel
Slutpris100 SEK