SLAGAUKTION 2024-10-22
- TavlorRensa filter
12
Pär Lindblad
Slutpris2 100 SEK
13
Pär Lindblad
Slutpris1 000 SEK
14
Östen Porse
SlutprisInga bud
92
3st tryck Lasse Åberg
SlutprisInga bud
100
Albert Buikema
Slutpris300 SEK
176
THORMOD LARSEN 1964, grafik 2/8
Slutpris100 SEK
221
S.E. Lund målning på duk
SlutprisInga bud
223
Målning på duk med svårläst signatur
Slutpris150 SEK
225
Jalbeck-61 målning på duk
Slutpris100 SEK
226
G.Vuotto Glasad målning
Slutpris100 SEK
227
G.Vuotto glasad målning
Slutpris100 SEK
268
2 s RAMADE MC-TRYCK
SlutprisInga bud
302
Gösta Hilding målning på duk 60x90cm
Slutpris150 SEK
363
ALVAR OUTAKKA -44 "Sameflicka"
Slutpris650 SEK
369
JULES SCHYL. GRAFIK
SlutprisInga bud
370
BARBRO FORSLUND. SIGNERAD OCH NUMRERAD
SlutprisInga bud
372
TAVLA. OKÄND SIGNERAD VJ.
SlutprisInga bud
390
4 målningar av Hampe Svanberg
Slutpris100 SEK
404
2 st Litografier av HagHans
Slutpris150 SEK
413
LARS NORRMAN. TRYCK
SlutprisInga bud
415
SVEN OLOW OLSSON. OLJA PÅ PANNÅ. -64
Slutpris150 SEK