385 FANERAT DIVANBORD MED GLASSKIVA
- Skick:Bruksslitage, dekor med lagning
- Storlek:Höjd 69cm, längd 96cm, bredd 62
Köparprovision (inkl. moms) | 20% |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |