SLAGAUKTION 2024-11-12
- MöblerRensa filter
2
FURUSKÅP
Slutpris1 500 SEK
34
PINNSTOLAR. 4ST
Slutpris500 SEK
96
BORD+2 ST STOLAR
Slutpris100 SEK
97
HURTS med jalusi
SlutprisInga bud
98
GOLVSPEGEL
Slutpris700 SEK
159
KONSOLBORD
Slutpris175 SEK
180
Bokhylla med skåpdel
Slutpris450 SEK
181
2 stolar+bord
Slutpris100 SEK
188
HERRBETJÄNT
Slutpris400 SEK
190
STRINGHYLLA 3 st hyllplan + 2 st gavlar
Slutpris550 SEK
191
Slutpris550 SEK
192
STRINGHYLLA 3 st hyllplan + 2 st gavlar + 2 st lådor
Slutpris550 SEK
227
Bokhylla med skåpdel
Slutpris550 SEK
228
Skrivbord
Slutpris100 SEK
229
Skåp
Slutpris100 SEK
232
SOFFBORD. OMÄRKT
Slutpris200 SEK
233
STOLAR. 10ST
Slutpris600 SEK
234
MATBORD MED UTDRAGSSKIVOR OCH STOL
Slutpris225 SEK
243
Pelarbord
Slutpris150 SEK
244
2 stolar
Slutpris100 SEK
252
KORG/PIEDSTAL på ben
Slutpris225 SEK
258
FÅTÖLJER. 1970-TAL
Slutpris550 SEK
324
FÄLLBORD.
Slutpris175 SEK
326
PALLAR. 3ST. OMÄRKTA
Slutpris175 SEK
331
PALLAR. 2ST. EN MÄRKT TROPIK AB
Slutpris125 SEK
334
STILBYRÅ MED STENSKIVA
Slutpris650 SEK
335
STILBYRÅ MED STENSKIVA
Slutpris450 SEK
336
ERIK WÖRTZ. FÅTÖLJ "GRIND"
Slutpris350 SEK
337
Soffbord med kopparklädd skiva
Slutpris100 SEK
347
2st karmfåtöljer "Nesto"
Slutpris300 SEK
375
Skänkskåp "1924"
Slutpris100 SEK
376
FÅTÖLJ. NYARE TILLVERKNING
SlutprisInga bud
377
FÅTÖLJER. 2ST. OMÄRKTA
Slutpris150 SEK
379
VÄGGHYLLA I TRÄ, TIDIGT 1900-TAL
Slutpris175 SEK
380
MÅNBORDSHALVA
Slutpris400 SEK
381
SOFFBORD
Slutpris100 SEK
384
HÖRNSKÅP MED VITRINDEL
Slutpris350 SEK
385
FANERAT DIVANBORD MED GLASSKIVA
Slutpris225 SEK
386
SKÅP MED VITRINDEL. EDSBYN. 1940/50-TAL
Slutpris450 SEK
387
FÅTÖLJER. OMÄRKTA. 2ST
Slutpris200 SEK
390
HÖRNSKÅP "1949"
Slutpris150 SEK
391
TALLRIKSHYLLA
Slutpris100 SEK
414
LÅGT SOFFBORD. NYARE TILLVERKNING
SlutprisInga bud