414 LÅGT SOFFBORD. NYARE TILLVERKNING

1291a_8dd023e46374e26_med.jpeg
  • 1291a_8dd023e46374e26_sm.jpeg
  • 1291b_8dd023e52ba5929_sm.jpeg
  • 1291c_8dd023e53266184_sm.jpeg

  • Skick:BRUKSSLITAGE, REPOR OCH MÄRKEN
  • Storlek:Höjd 45cm, bredd 95cm

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK