386 SKÅP MED VITRINDEL. EDSBYN. 1940/50-TAL

1263a_8dcffd728935121_med.jpeg
  • 1263a_8dcffd728935121_sm.jpeg
  • 1263b_8dcffd7344deb01_sm.jpeg
  • 1263c_8dcffd734c9baf1_sm.jpeg
  • 1263d_8dcffd735357422_sm.jpeg
  • 1263e_8dcffd7358c2104_sm.jpeg
  • 1263f_8dcffd735f96df9_sm.jpeg

Stämpel och etikett märkt.

  • Skick:Bruksslitage
  • Storlek:Höjd 150cm, längd 110cm, djup 45cm

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK