SLAGAUKTION 2024-11-12
- TavlorRensa filter
57
AXEL OLSON. LITOGRAFI
Slutpris125 SEK
111
ALVAR OUTAKKA, Akvarell
Slutpris600 SEK
112
RAGNAR DAHLKVIST
Slutpris100 SEK
113
RAGNAR DAHLKVIST
Slutpris100 SEK
114
RAGNAR DAHLKVIST
SlutprisInga bud
115
RAGNAR DAHLKVIST
Slutpris225 SEK
116
RAGNAR DAHLKVIST
SlutprisInga bud
117
PORTRÄTT otydlig signatur
SlutprisInga bud
142
BERTIL WIDBRANT "Fasaner"
SlutprisInga bud
209
FLEMMING JENSEN. 2ST GLASMÅLNINGAR.
Slutpris100 SEK
225
2st litografier Steven Clarky
SlutprisInga bud
226
Tavla med svårläst sign. duk 45x64cm bildyta
Slutpris100 SEK
230
Fransoise Deberdt lito 395/500
Slutpris100 SEK
246
Bertil Widbrant duk 49x60cm bildyta
SlutprisInga bud
247
Bertil Widbrant duk 37x54cm bildyta
SlutprisInga bud