SLAGAUKTION 2024-11-12
- ElektronikRensa filter
78
FILMPROJEKTOR KEYSTONE 8MM. TIDIGT 1900-TAL
SlutprisInga bud
90
STEREO HIT MED HÖGTALARE
Slutpris100 SEK
100
RADIOGRAMMOFON Skantic
Slutpris550 SEK
239
KÖKSMASKIN ELECTROLUX EKM3010. OANVÄND I FÖRPACKNING
Slutpris1 100 SEK
330
BANDSPELARE. UHER 4000 REPORT-L
Slutpris175 SEK
352
Skivspelare "Thoréns TD115"
Slutpris1 100 SEK