SLAGAUKTION 2024-10-01
195
RYAMATTA 130X80.
SlutprisInga bud
196
ULLMATTA 180X115
Slutpris125 SEK
197
RYAMATTA. 235X170
Slutpris225 SEK
198
GOLVHÖGTALARE. 2ST, OMÄRKTA
Slutpris100 SEK
199
TV 32" TCL
Slutpris225 SEK
200
SPEGEL. JOHANSFORS SPEGELFABRIK
SlutprisInga bud
201
KÖKSPALL
SlutprisInga bud
202
HAMPE SVANBERG. AKVARELL 43x34
SlutprisInga bud
203
HAMPE SVANBERG. OLJA PÅ PANNÅ. 25x33
SlutprisInga bud
204
CYKEL. PRESIDENT
Slutpris450 SEK
205
ROTTINGFÅTÖLJER. 3ST
Slutpris450 SEK
206
BORD MED LÅDA.
Slutpris175 SEK
207
SATSBORD. 3-DELAR
Slutpris150 SEK
208
BAROCKSTOL MED RENOVERINGAR
SlutprisInga bud
209
SPEGEL MED ETSAD DEKOR
SlutprisInga bud
210
Musikanläggning Pioneer,ML högtalare
Slutpris950 SEK
211
Parti med vinylsinglar
Slutpris200 SEK
212
Bänkslip o andra elmaskiner
Slutpris200 SEK
213
8st linnedukar
Slutpris100 SEK
214
TOYOTA COROLLA KOMBI 2004. 17494MIL
Slutpris10 500 SEK
215
LEGO Duplo
Slutpris100 SEK
216
KALLE ANKA figurer m m
Slutpris300 SEK
217
SIDOBORD teak med metallben
Slutpris400 SEK
218
LEKSAKER m m
Slutpris125 SEK
219
3 st MÅLADE TRÄHÄSTAR
Slutpris200 SEK
220
KVITTO + TELÅDA
Slutpris150 SEK
221
LUFTPISTOL China
Slutpris225 SEK
222
LUFTGEVÄR. CHINA
Slutpris550 SEK
223
KORGMÖBEL
Slutpris125 SEK
224
STILSKÅP MED STENSKIVA
Slutpris750 SEK
225
LIFT-UP FÅTÖLJ MED FOTPALL. COMFORT OF NORWAY
Slutpris175 SEK
226
KUBBSTOL
Slutpris100 SEK
227
KRUKVÄXTER. 2ST
Slutpris100 SEK
228
Div.kopparsaker
Slutpris225 SEK
229
Arbetsbänk B&D
Slutpris225 SEK
230
2st högtalare Sonab OD11
Slutpris1 300 SEK
231
Gungstol Nässjö
Slutpris350 SEK
232
Etiennebord
Slutpris175 SEK
233
Skolplansch "Apa"
Slutpris125 SEK
234
Pinnsoffa "Florida"
Slutpris2 500 SEK
235
2 affischer "Tjurfäktning" på masonit 1960-tal
Slutpris100 SEK
236
2st skolplanscher "Astronomi"
Slutpris450 SEK
237
2st skolplanscher "Astronomi"
Slutpris125 SEK
238
Skolplasch "Optik"
Slutpris200 SEK
239
SOLSÄNG. 1970-TAL. IHOPFÄLLBAR
Slutpris250 SEK
240
MATTA. 178X110
Slutpris100 SEK
241
VÄGGKARTA "ASIEN" 134X166
Slutpris125 SEK
242
VÄGGKARTA "SYD-AMERIKA" 200X145
Slutpris100 SEK