SLAGAUKTION 2024-10-01
341
Soft airgun "Taurus PT99 AF"
Slutpris250 SEK
342
Soft airgun "Crosman C 31" med hölster
Slutpris125 SEK
343
Luftpistol Gamo
Slutpris150 SEK
344
2 kikarsikten 4x18,4x20
Slutpris100 SEK
345
2 äldre kikare
Slutpris3 300 SEK
346
Tillbehör till luftgevär o soft airgun
Slutpris800 SEK
347
Paintballgevär o tillbehör
Slutpris175 SEK
348
PRIMUSLAMPA No 982
Slutpris4 200 SEK
349
TAKARMATUR i koppar Markslöjd
Slutpris250 SEK
350
MÅLADE TRÄHÄSTAR m m
Slutpris350 SEK
351
ELDHUNDAR i mässing
Slutpris400 SEK
352
TRÄLEKSAKER BRIO m m
Slutpris150 SEK
353
BORDSLAMPA, OIVA TOIKKA,
Slutpris450 SEK
354
BORDSLAMPA I BRONS, 1930-tal
Slutpris3 200 SEK
355
"APA" omärkt
SlutprisInga bud
356
Sortimentskåp o lådor
Slutpris100 SEK
357
3st tvingar "Bahco QCG300"
Slutpris225 SEK
358
INDUSTRIDAMMSUGARE. KÄRCHER 2101
Slutpris125 SEK
359
LUFTKOMPRESSOR. CLAS OHLSON
Slutpris450 SEK
360
RÖLAKAN. HAVEDAL 200x140
Slutpris125 SEK
361
MATTA. VÄNDBAR 1950/60-TAL 200x130
Slutpris200 SEK
362
STEGPALLAR. "TRIPP" BRÖDERNA STRANDBERG SANDVIKEN
Slutpris500 SEK
363
HAMPE SVANBERG. PANNÅ
SlutprisInga bud
364
HAMPE SVANBERG. OLJA PÅ DUK
SlutprisInga bud
365
RÖKBORD/BOKHYLLA
SlutprisInga bud
366
SKRIVBORD. FURU. SAKNAR SKIVA.
Slutpris175 SEK
367
Handverktyg
Slutpris200 SEK
368
Handverktyg
Slutpris225 SEK
369
Fiskerullar o drag m.m
Slutpris175 SEK
370
Äldre leksaker med defekter
SlutprisInga bud
371
Luftvärnskanon,plåt,Hausser Tyskland
Slutpris175 SEK
372
Plåtbil Cadillac 1950
SlutprisInga bud
373
Plåtbil Marusan Toys Japan
Slutpris400 SEK
374
Borrar m.m
Slutpris125 SEK
375
5st elmaskiner
Slutpris150 SEK
376
Kroppsvård i förpackning
Slutpris100 SEK
378
VÄGGKARTA. VÄSTRA HALVKLOTET
Slutpris125 SEK
379
BÅTMOTOR. EVINRUDE I DELAR.
Slutpris100 SEK
380
Vattenpass Tottmars Köping L:180cm
Slutpris100 SEK
381
Elmaskiner m.m i kartong
Slutpris150 SEK
382
2st ljusstakar Georg Jensen
Slutpris500 SEK
383
Blåslampa "Sievert Type 216"
SlutprisInga bud
384
3st vattenpass L:60cm
SlutprisInga bud
385
4st elmaskiner
Slutpris175 SEK
386
SKOLPLANSCH "Kungsörn"
Slutpris200 SEK
387
Murarlåda med verktyg
Slutpris400 SEK
388
Snickarlåda med verktyg
Slutpris350 SEK
389
SKOLPLANSCH "Varg"
Slutpris100 SEK