SLAGAUKTION 2024-10-01
390
Yxor
Slutpris350 SEK
391
SKOLPLANSCH "Friska och Sjuka Tänder"
Slutpris225 SEK
392
SKOLPLANSCHER "Te" "Bomull" m m
Slutpris150 SEK
393
TAKARMATUR i metall
Slutpris225 SEK
394
BORDSLAMPA i gammal stil
Slutpris100 SEK
395
TAKARMATUR i glas och tyg
Slutpris125 SEK
396
YTTERFODER i metall
Slutpris200 SEK
397
KAMIN "Ockelbo" Milan
SlutprisInga bud
398
LP SKIVOR "History Of Rock"
Slutpris300 SEK
399
ÖVERKAST TILL DUBBELSÄNG. 1970-TAL
Slutpris125 SEK
400
PINNSVETS. ESAB THG140 MED TILLBEHÖR
Slutpris400 SEK
401
ÄLDRE ORAMAD AFFISCH "NORTH AMERICA BY SAS" 100x60
Slutpris1 700 SEK
402
ARBETSPALL
Slutpris150 SEK
403
SSB TRANSCIVER MODELL 2020. UNIDEN
Slutpris600 SEK
404
BELYSNING glas och metall
Slutpris200 SEK
405
DEKORATIONER, Hörnhylla m m
Slutpris100 SEK
406
LYKTOR och DEKORATIONER 4 delar
Slutpris100 SEK
407
SKYLTAR och DEKORATIONER
SlutprisInga bud
408
BRICKBORD, LJUSSTAKE, LAMPA,KORG
Slutpris300 SEK
409
DEKORATION, PALL, SALONSDÖRRAR m m
Slutpris125 SEK
410
KABELTRUMMA
Slutpris100 SEK
411
SOFFA. FD-146. FRANCE&DAVERKOSEN
Slutpris1 500 SEK
412
GUNGSTOL
SlutprisInga bud
413
TAKARMATUR. FAGERHULT
Slutpris125 SEK
414
MODELLTÅG MED TILLBEHÖR
Slutpris550 SEK
415
KARMSTOL
Slutpris175 SEK
416
STEGSTOL
Slutpris550 SEK
417
TAKARMATUR.
Slutpris300 SEK
418
TRYCK. AMERICAN CREW. ELVIS
Slutpris150 SEK
419
TERRIN "TERMO" BOFAJANS. GEFLE
Slutpris200 SEK
420
ÅNGMASKIN MED METATABLETTER
Slutpris250 SEK
421
HÄNGFOTOGENLAMPA MED SKADOR
Slutpris100 SEK
422
ÄLDRE BANDYBOLLAR. 12ST "MASCOT"
Slutpris400 SEK
424
FICKUR H.HAMLET & CO
Slutpris225 SEK
425
FICKUR MÄRKT K.E.A INSJÖN. SILVER
Slutpris175 SEK
426
SAMLING FRIMÄRKEN
Slutpris450 SEK
427
KÖKSMASKIN BOSCH. PROFIMIXX44
Slutpris350 SEK
428
Sedlar o kopparmynt
Slutpris400 SEK
429
Silvermynt minst 40%
Slutpris1 300 SEK
430
AGNE SÖDERBERG -47
Slutpris750 SEK
432
LP-SKIVOR 64ST. BLANDAD MUSIK
Slutpris225 SEK
433
LP-SKIVOR 70ST. BLANDAD MUSIK
Slutpris450 SEK
434
Takampel
Slutpris100 SEK
435
Tvättkorg
Slutpris100 SEK
436
Bi-pust,trälåda med tryck m.m
Slutpris150 SEK
437
Kryddset,lockskål Herend,brickor
Slutpris225 SEK
438
Dockor m.m
Slutpris100 SEK
439
Bäddset o frotté i förpackningar
Slutpris550 SEK