SLAGAUKTION 2024-10-01
49
LJUSMANCHETTER i glas
Slutpris100 SEK
50
TALLRIKAR Lene Bjerre 11+5 st
Slutpris150 SEK
51
FOTGLAS Bohemia 10 st
Slutpris175 SEK
52
FOTSKÅL, LJUSLYKTOR "STELTON" + GLAS
Slutpris100 SEK
53
OTTO LINDBERG
Slutpris125 SEK
54
GRÖTSKÅL 1800-TAL
Slutpris150 SEK
55
CHARLES SJÖHOLM
Slutpris100 SEK
56
FLASKOR. 1800-TAL
Slutpris400 SEK
57
BRÄNNVINSSKÅL I TENN
Slutpris1 100 SEK
58
PICKNICKVÄSKA MED INNEHÅLL
Slutpris150 SEK
59
GLASFRUKTER. 7st
Slutpris225 SEK
60
PARVASER. KINA
Slutpris900 SEK
61
LINNEDUK OCH SERVETTER
Slutpris150 SEK
62
SOPPSLEV I SILVER
Slutpris900 SEK
63
SOPPSLEV
SlutprisInga bud
64
KANNA OCH BURK
Slutpris175 SEK
65
Silvermynt o medalj vikt:148gr
Slutpris850 SEK
66
Sedlar, svenska o utländska
Slutpris125 SEK
67
3st armbandsur
Slutpris250 SEK
68
Frimärken,årssatser,häften m.m
Slutpris225 SEK
69
FLASKSTÄLL + 2 ST HYLLOR
Slutpris200 SEK
70
JULKOLOR och DEKORATIONER
Slutpris100 SEK
71
2st ringar i silver
Slutpris300 SEK
72
HUSGERÅD m m
Slutpris225 SEK
73
PIEDESTAL
Slutpris200 SEK
74
DIKESSPADAR och TRÅDKORG
Slutpris100 SEK
75
SPEL och PUSSEL
Slutpris100 SEK
76
STÖVELBLOCK
Slutpris300 SEK
77
Barngungstol med rep.behov
Slutpris225 SEK
78
Skyltdocka H:120cm
Slutpris900 SEK
79
Diskställ+stol
Slutpris175 SEK
80
Armbandsur "Svalan"+Bok
Slutpris200 SEK
81
Klaffbord
Slutpris200 SEK
82
VATTENKOKARE PHILIPS+ FAT JIE
Slutpris100 SEK
83
TV SAMSUNG 32"
Slutpris100 SEK
84
SKÅP
Slutpris100 SEK
85
BOKHYLLA/HYLLSYTEM "PRYDNO"
Slutpris850 SEK
86
FÅTÖLJ
SlutprisInga bud
87
2 st SAKE SERVISER
Slutpris225 SEK
88
VINKYLARE och SPELFLASKA
SlutprisInga bud
89
TALLRIKAR "LA MER", FAT "LAGUN", BURK MW
Slutpris450 SEK
90
LITOGRAFI LARS NORMAN 164/360
Slutpris1 500 SEK
91
YNGVE NILSSON -93, Oljemålning på duk
SlutprisInga bud
92
Trädgårdssoffa L:167cm
Slutpris1 000 SEK
93
Ammunitionsväska
Slutpris450 SEK
94
Industribelysning "Triplex" för väggmontage
Slutpris7 000 SEK
95
2st 3-benta metallgrytor
Slutpris500 SEK
96
2 tryck
SlutprisInga bud