SLAGAUKTION 2024-10-22
202
BLÅSLAMPA i mässing
SlutprisInga bud
203
SERVISDELAR bl a "MARIA" Gefle
Slutpris225 SEK
204
6 ST DELAR ORREFORS
SlutprisInga bud
205
SKÅL VICKE LINDSTRAND ORREFORS
SlutprisInga bud
206
PARTI LJUSSTAKAR
Slutpris225 SEK
207
LJUSSTAKAR
Slutpris225 SEK
208
DVD FILMER
Slutpris450 SEK
209
PARTI LJUSSTAKAR
Slutpris125 SEK
210
MASKINKNUTNA MATTOR
Slutpris125 SEK
211
PINNSTOLAR NESTO
Slutpris650 SEK
212
GLASFISK,MINIATYRER m m
SlutprisInga bud
213
"BILGLAS"
SlutprisInga bud
214
SERIETIDNINGAR och ALBUM
Slutpris100 SEK
215
SPEGEL. 1800-TAL
Slutpris125 SEK
216
Tamburmajor
Slutpris150 SEK
217
Tamburmajor i trä
Slutpris125 SEK
218
Serveringsvagn
Slutpris850 SEK
219
Serveringsvagn
Slutpris550 SEK
220
Golvlampa 2-armad
Slutpris650 SEK
221
S.E. Lund målning på duk
SlutprisInga bud
222
5st Öglan stolar i trä Ikea
Slutpris1 200 SEK
223
Målning på duk med svårläst signatur
Slutpris150 SEK
224
Golvlampa
Slutpris125 SEK
225
Jalbeck-61 målning på duk
Slutpris100 SEK
226
G.Vuotto Glasad målning
Slutpris100 SEK
227
G.Vuotto glasad målning
Slutpris100 SEK
228
Stol i metall
Slutpris350 SEK
229
KNIVAR
Slutpris250 SEK
230
KASTLÅDA
Slutpris500 SEK
231
FOTOGENLAMPOR
Slutpris225 SEK
232
STORMKÖK
Slutpris3 400 SEK
233
UTEBELYSNING
SlutprisInga bud
234
Lampskärm i metall med raster
Slutpris300 SEK
235
SJ LYKTA + FICKLAMPA
SlutprisInga bud
236
KARBIDLAMPA Radsonne, PANNLAMPA m m
SlutprisInga bud
237
3 st STORA VERKTYG + SKOMAKARVERKTYG
Slutpris225 SEK
238
LUFTRENARE
Slutpris225 SEK
239
SKRIVPULPET
Slutpris250 SEK
240
Hylla
Slutpris100 SEK
241
Fåtölj "Melano" i skinn
Slutpris750 SEK
242
Fanerat hörnskåp
Slutpris500 SEK
243
Fåtölj i skinn "Melano"
Slutpris550 SEK
244
NALLE, GUNGSTOL+SYSKRIN
SlutprisInga bud
245
MÅLADE TRÄHÄSTAR
Slutpris150 SEK
246
KÖKSHANDDUKAR
Slutpris450 SEK
247
DUKAR
Slutpris150 SEK
248
VAS "Eklöv" GUNNAR NYLUND, RÖRSTRAND
Slutpris100 SEK
249
"ÄLG" THOMAS HELLSTRÖM, NITTSJÖ
Slutpris300 SEK