SLAGAUKTION 2024-10-22
403
MYNT varav 145 gr i silver
Slutpris1 000 SEK
404
2 st Litografier av HagHans
Slutpris150 SEK
405
ARMBANDSUR+BIJOUTERIER
Slutpris250 SEK
406
KAFFEGODS "Blå Blom" GUSTAVSBERG
Slutpris350 SEK
407
Vinyl LP-skivor "Elvis Presley"
Slutpris225 SEK
408
DEKORATIONSKNIV
SlutprisInga bud
409
KAMEROR OCH TILLBEHÖR
Slutpris500 SEK
410
4 st BELYSNINGAR
SlutprisInga bud
411
FOTORAMAR
Slutpris125 SEK
412
SKRIVBORDSTOL. EDSBY VERKEN 1958
Slutpris125 SEK
413
LARS NORRMAN. TRYCK
SlutprisInga bud
414
SPEGEL. ERIKSMÅLAGLAS.
Slutpris100 SEK
415
SVEN OLOW OLSSON. OLJA PÅ PANNÅ. -64
Slutpris150 SEK
416
VERNER SJÖBERG. FIGUR "KO"
Slutpris100 SEK
417
GLASSKÅL. GERDA STRÖMBERG. EDA GLASBRUK 1939
SlutprisInga bud
418
3 st PALLAR
Slutpris175 SEK
419
VÄGGHYLLA med låda
SlutprisInga bud
420
PALL med klädd sits
Slutpris200 SEK
421
SPEGEL med lådor "Lady" FRÖSEKE
Slutpris225 SEK
422
Vinyl LP-skivor Elvis,tomma LP-mappar m.m
Slutpris150 SEK
423
Golvlampa i keramik från Tilgmans
Slutpris300 SEK
424
Handspegel "Jugend" i mässing
Slutpris150 SEK
425
Vägglampett i koppar
SlutprisInga bud
426
9st fotglas "Sergel" Duka
Slutpris250 SEK
427
Rullbord
Slutpris125 SEK