SLAGAUKTION 2024-10-22
349
Ring 18k med sten Vikt:4,3gr
Slutpris2 200 SEK
350
Örhängen 18k med sten vikt:2,9gr
Slutpris1 100 SEK
351
Hänge 18k vikt:9,2gr
Slutpris5 000 SEK
352
Ring 18k vikt:1,1gr
Slutpris600 SEK
353
Ring 23k vikt:3,4gr
Slutpris2 500 SEK
354
Hänge 14k vikt:1,5gr
Slutpris600 SEK
355
4st hängen/berlocker 18k med stenar vikt:2,9gr
Slutpris1 500 SEK
356
Brosch 18k med kamé vikt:1,9gr
Slutpris1 100 SEK
357
2st nålar 18k med emalj o pärla vikt:2,9gr
Slutpris1 500 SEK
358
2st defekta halskedjor 18k vikt:3,9gr
Slutpris2 200 SEK
359
Ring 18k vitguld vikt:1gr
Slutpris500 SEK
360
BRONSSMYCKEN
SlutprisInga bud
361
TENNSMYCKEN
SlutprisInga bud
362
Ring+hängen 18k med defekter vikt:3,2gr
Slutpris1 500 SEK
363
ALVAR OUTAKKA -44 "Sameflicka"
Slutpris650 SEK
364
TENNARBETEN
Slutpris150 SEK
365
NYSILVERBESTICK "Olga" m m
Slutpris900 SEK
366
32 servisdelar "Sundborn" Rörstrand
Slutpris2 800 SEK
367
Lampkupor o delar
Slutpris300 SEK
368
Vinyl Lp-skivor "Elvis Presley"
Slutpris500 SEK
369
JULES SCHYL. GRAFIK
SlutprisInga bud
370
BARBRO FORSLUND. SIGNERAD OCH NUMRERAD
SlutprisInga bud
371
FIGURIN. BERTIL VALLIEN. RÖRSTRAND
Slutpris500 SEK
372
TAVLA. OKÄND SIGNERAD VJ.
SlutprisInga bud
373
STRÖARE I SILVER. 4ST
Slutpris300 SEK
374
SOCKERSATS I SILVER. 4-DELAR
Slutpris1 800 SEK
375
SKEDAR "OLGA" SILVER. 7ST
Slutpris800 SEK
376
ARMBAND. 2ST I SILVER
Slutpris300 SEK
377
11-DELAR SILVER
Slutpris800 SEK
378
SILVERFÖREMÅL MED SKADOR
Slutpris750 SEK
379
HALSBAND. SILVER.
Slutpris175 SEK
380
SILVERFÖREMÅL. 8-DELAR
Slutpris250 SEK
381
BIJOUTERIER
Slutpris150 SEK
382
LAMPSKÄRM
Slutpris100 SEK
383
SPEGEL MED ETSAD DEKOR
Slutpris100 SEK
384
SPEGEL. JOHANSFORS SPEGELFABRIK
Slutpris125 SEK
385
DIVERSE
Slutpris100 SEK
386
Takarmatur H:40cm
Slutpris300 SEK
387
Fruktfat o 3 assietter, Röd Rubin Gefle
SlutprisInga bud
388
2st skivspelare
Slutpris500 SEK
389
Div.obegagnat i förpackning
Slutpris150 SEK
390
4 målningar av Hampe Svanberg
Slutpris100 SEK
391
Vinyl LP-skivor "Elvis Presley"
Slutpris450 SEK
398
NINTENDO 8-BIT MED 2ST HANDKONTROLLER
Slutpris750 SEK
399
Slutpris225 SEK
400
Slutpris225 SEK
401
BOKMÄRKEN
Slutpris300 SEK
402
BOKMÄRKEN
Slutpris225 SEK