SLAGAUKTION 2024-10-22
52
VAGNSLYKTA
Slutpris225 SEK
53
OMEGA Armbandsur
Slutpris3 200 SEK
54
TISSOT POINTER Armbandsur
Slutpris1 700 SEK
55
FORTIS Armbandsur
Slutpris350 SEK
56
CERTINA DS Armbandsur
Slutpris125 SEK
57
2 ST CERTINA Armbandsur
Slutpris175 SEK
58
SERVISDELAR "Viva" BoFajans
Slutpris350 SEK
59
PLÅTSKYLT "Champion"
Slutpris1 500 SEK
60
Rollator Carl-Oskar
Slutpris1 500 SEK
61
ROLLATOR Trust
Slutpris450 SEK
62
BAKBORD
Slutpris200 SEK
63
STOLAR "Öglan"
Slutpris250 SEK
64
GOLVLAMPA
Slutpris175 SEK
65
PALLAR
Slutpris150 SEK
66
LAMPFÖTTER Gyllenbrinks El
SlutprisInga bud
67
Skinnmössor o muff
SlutprisInga bud
68
div. obeg. varor i förpackning
Slutpris175 SEK
69
Tyger
Slutpris200 SEK
70
Vimplar,märken m.m
Slutpris225 SEK
71
ARMBANDSUR. 2ST
Slutpris125 SEK
72
DROTT Fickur i Silver
Slutpris150 SEK
73
BORDSLAMPA i gammal stil
Slutpris175 SEK
74
YTTERFODER "EMPIR" Gustavsberg
Slutpris350 SEK
75
TAKARMATUR i glas och metall
Slutpris125 SEK
76
Husgeråd
Slutpris225 SEK
77
Stilspegel
Slutpris500 SEK
78
Rollator Carl-Oskar
Slutpris1 500 SEK
79
Rollator Dolomite Legacy
Slutpris300 SEK
80
Fanerad stilbyrå med stenskiva
Slutpris450 SEK
81
Fåtölj
Slutpris200 SEK
82
Fanerat sybord
Slutpris125 SEK
83
Div.träverktyg
Slutpris125 SEK
84
Klockdelar
SlutprisInga bud
85
Bordsfotogenlampa
Slutpris175 SEK
86
Fanerat divanbord
Slutpris100 SEK
87
Ordförandeklubbor
Slutpris100 SEK
88
Golvlampa "Ranarp" Ikea
Slutpris100 SEK
89
Lådfack
Slutpris125 SEK
90
Sortimenthylla i plåt
Slutpris600 SEK
91
Fanerat sybord med lyra
Slutpris100 SEK
92
3st tryck Lasse Åberg
SlutprisInga bud
93
Lavoar i furu
Slutpris175 SEK
94
Träback med tryck
Slutpris100 SEK
95
Skåpdel
Slutpris400 SEK
96
Spegelskänk i furu
Slutpris100 SEK
97
Skrivlåda
Slutpris100 SEK
98
Kopparpannor
Slutpris100 SEK
99
Vinylsinglar " 25st Hårdrock"
Slutpris550 SEK